Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec wieloletniej zgody kibiców Motoru i Chełmianki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2018 r. o 15:39 Powrót do artykułu
Bandy p.o.j.e.b.o.w Autorzyna artykulu rowniez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOR I ZASADY HAHAHAHAHAHAHA NAJLEPSZY ZART JAKI DZIS USLYSZALEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezy napisał:
To po chu* czytasz jak cie nie interesuje wiesniaku ignorancie dla ludzi z tego miasta ( nie przyjezdych) to dosc istotna informacja.
 Oczywiście że istotna , przez to ceny ropy ostro poszły w góre , WIG20 w gół. Premier zapowiedział nadzwyczajne zebranie Gabinetu.... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy 3:5 - zgoda do "kosy". Mam nadzieję, że do żadnej wojny nie dojdzie... bo jej wynik raczej jest przesądzony ;)... i szkoda by było kibiców (pardon - kiboli) Motoru! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nazywasz miastem? Lublin jeszcze od biedy tak, ale chyba nie Chełm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przedszkolu u mojego dziecka ostatnio pokłóciły się dzieci z grupy żabek i smoków. Dlaczego nie było o tym artykułu? Przecież to ten sam poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest naprawde śmieszne dla zwykłego człowieka..... To w sumie taka informacja tylko dla zaintersowanych piłką bo że niby teraz jak sie w Lublinie pojawi samochód z rejestracją LCH to należy go zniszczyć a własciciela zakatować ? Owszem stosunki neutralne "jak narazie" i tak znajdzie sie paru że zrobią stosunki mocno napięte :D Oby tylko wtedy zatłukli sie wszyscy w lesie z dala od innych zwykłych ludzi... Jeszcze brakuje lejących sie graczy bądz obserwatorów warcabów :D ahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszna ta wasza gazetka jak nie atak na policję to zgody kibiców haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WALKA, WALKA, WALKA -   KA -SZAN -KA !!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki temat normalnie na pierwszych stronach powinno być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadionowi Oprawcy,12 zawodnik. Szalikowcy czy TMK itd,itp.. To są gazetki czy portale o takich news'ach,ale w Dzienniku Wschodnim to się nie spodziewałem. Rozwaliło mnie tylko oficjalne oświadczenie kiboli Motoru. Bo mają zasady..chyba tylko swoje. Hipokryci zaślepieni debilnym fanatyzmem. Na fladze German Death Camps i te sprawy,a sami za...ali by wszystkich Żydów. Czy ich zasady po wygranych ustawkach. Słyszałem jak lubią się powyżywać,mimo iż przeciwnik już "na deskach ".Każdy fanatyzm prowadzi do czegoś złego i pokazuje ilu otacza nas idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To weśniaki z Chełma bedo płakac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy beda palić szmaty ?  aaa czy to było z krzyżykiem? ***167.114.240.11/fbl-2008/200806/18536499.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki układ z Górnikiem Łęczna? Kibole Motoru już dawno zdegradowali Górnika do II ligi i siebie do tej ligi awansowali i już widzą siebie jako zwycięzców w derbach. Reasumując obłuda, obłuda i patologia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś forma zabawy przedszkolnej?Gonić to wszystko pałami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy brak zgody oznacza że Chełmianka sprawi łomot Motorowi i kibice z Lublina już się obrazili .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za niedługo w Chełmie, będą już tylko dwa fankluby. Motoru i Widzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy chyba jesteście całkiem popieprzeni, że w gazecie propagujecie informacje o zwykłym bandytyzmie stadionowym! Kibole Śląska, Legii, Górnika, Arki i całej reszty, którą wymieniliście to zwykła patologia społeczna. 90% ludzi kibicuje jak ludzie i ma wy...ne na jakieś zgody i kosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W przedszkolu u mojego dziecka ostatnio pokłóciły się dzieci z grupy żabek i smoków. Dlaczego nie było o tym artykułu? Przecież to ten sam poziom.
 Kuźwa! Smoki mają teraz kosę z Żabkami?! Trzeba bedzie pozmieniać kolory woreczków na kapcie! Się poje...ło! Nie wiesz czy z Biedronkami Żaby mają dalej zgodę? Bo dziś pod huśtawką włóczyło się paru z kropkami. Jeden zgubił stadionówkę higieniczną. Kurde, co teraz z oprawą na jasełka bedzie! Wszystko huk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J e b a ć avie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...